Říkají o nás
 
„Z mojí dcery se na Střední ScioŠkole během krátké doby stal človíček, se kterým se dá debatovat prakticky o všem, má spousty zájmů, je zdravě sebejistý i kritický, zodpovědný, který se v mnoha oblastech překonal, je činorodý a má plno plánů do budoucna.“
Barbora B.
Střední ScioŠkola Žižkov
„Včerejší návštěva u Vás, pozorování Vaší interakce s Eliškou a zažití atmosféry mezi vámi průvodci mě absolutně uchvátily. Zcela bez nadsázky říkám, že Eliščina docházka do Vaší školy a setkávání v rámci tripartit bude velký přínos i pro mě samotnou.“
Lenka T.
Střední ScioŠkola Žižkov
„Hanka je úplně nadšená. Za osm let na základce jsme nezažili, aby odcházela do školy natěšená a vracela se domů nadšená. Každý den vychrlí, co všechno jste ve škole dělali, a pak odpadne únavou. Děkuji za všechny nešťastné studenty, kterým vracíte chuť do života.“
Lenka R.
Střední ScioŠkola Žižkov