Výsledky 2. kola přijímacího řízení

Jsme čtyřletá střední škola s maturitou. Studenty vedeme k tomu, aby uvažovali o tom, co, jak a proč se učí. Pro školní rok 2021/2022 můžete podávat přihlášky do dvou různých studijních oborů.

Střední ScioŠkola je kamenná budova, ve které probíhá denní prezenční studium po celý školní rok. Budova se nachází v Praze 3 na Žižkově. Tento obor funguje letos třetím rokem. Do kolonky “obor” napište Pedagogické lyceum (78-42-M/03). Další informace o přijímacích zkouškách a přestupu:Zajímají mě výsledky přijímacího řízení do 1. ročníku

Můžu k vám přestoupit?!

Od září otevíráme také nový obor, Expediční Střední ScioŠkolu. Jedná se o školu, která nemá stálou budovu: vzdělávání probíhá tři týdny v měsíci distančně a jeden týden za měsíc je věnován společné expedici. Na stejném principu už letos funguje Základní Expediční ScioŠkola. Do kolonky “obor” napište Gymnázium (79-41-K/41)

To mě zajímá!

2. kolo přijímacího řízení

Následující informace patří studentům 9. tříd, kteří se účastnili 2. kola přijímacího řízení do 1. ročníku. Pokud tě zajímá přestup z jiné SŠ, klikni sem!

Mám šanci se k vám dostat?

Místa v 1. ročníku už jsme zaplnili, volno ale máme ještě na Expediční ScioŠkole. Na Žižkově jsou pak poslední místa ve 2. a 3. ročníku.

Kdy se dozvím výsledek a co bude probíhat pak?

Výsledky už jsou k dispozici tady, podle svého čtyřmístného kódu pak zjistíš, jestli jsi mezi přijatými uchazeči. Následovat bude rozhovor tří stran - vedení školy, budoucího studenta a rodičů - a při vzájemném souladu podpis smlouvy. To vše bychom rádi stihli nejpozději do konce června - termíny domluvíme dle možností všech stran.