Naše škola

Střední ScioŠkola

Střední ScioŠkola otevřela své brány v září 2018.

Jsme čtyřletá střední škola s maturitou. Studenty vedeme k tomu, aby uvažovali o tom, co, jak a proč se učí. Podle RVP máme statut pedagogického lycea. Ve studiu se tím však neomezujeme.

Přihlášky do naší školy se navzdory všem opatřením souvisejícím s epidemií neruší. Pod odkazem zjistíte, jak postupovat při podání přihlášky. Přijímáme žáky do 1. ročníků i do ročníků vyšších.

Přihláška do 1. ročníku

Žádost o přestup do vyšších ročníků

Nahlédnou k nám můžete na našem facebooku nebo instagramu

Náš facebook

Náš Instagram

Prostory

Sídlíme ve velké budově v centru Žižkova (Prokopova ul.). V okolí panuje čilý ruch. Na Vítkov či Parukářku je to co by kamenem dohodil. A tunelem se dá proběhnout do Karlína za pár minut.

Tramvaje i metro jsou v dosahu. Ostatně blízko je i autobusové nádraží Florenc (10 min pěšky), Hlavní vlakové nádraží či Masarykovo nádraží.

Školné

6 500 Kč / měsíc

platí se pouze 10 měsíců

Naši školu vede Filip a Saša

Filip

Filip Dobrovolný

filip.dobrovolny@scioskola.cz

+420 775 115 567

Mám rád, když je učení smysluplné a je při něm legrace. Přál bych si, aby se Střední ScioŠkola podobala živému vzdělávacímu a kulturnímu centru.

Saša

Alexandra Kohoutová
zástupkyně ředitele

alexandra.kohoutova@scioskola.cz

+420 720 756 096

Střední ScioŠkola je pro mě místem, kde se píší dějiny nového a smysluplného přístupu ke vzdělávání.

Zaujal vás koncept ScioŠkol?

Chcete nás poznat blíže?

Napište nám, spojíme se s vámi.