Scio NEWS

Měsíční zpravodaj ze Střední ScioŠkoly – Scio NEWS!

Přenesli jsme klasický školní časopis do dnešní doby! Podívejte se, co se děje na Střední ScioŠkole!

Režie a střih: Šimon Kytka (student)

PROSINEC 2018

V rámci ateliéru jsem navštívili Nemocnici Na Homolce, zúčastnili jsme se workshopu s právnickým záměřením v naší škole, zorganizovali jsme akci v budově společnosti Scio…

LEDEN 2019

Byli jsme na lyžáku ve Velké Úpě, v naší škole proběhl den otevřených dveří a během ateliéru moderního umění jsme zpestřili školu!

První diplomka o naší škole je na světě

Napsal ji Jirka Zradička, který se ScioŠkolami už nějakou dobu spolupracuje. Jejím tématem jsou digitální portfolia našich studentů. Přečíst si ji můžete tady.

Návštěva ScioŠkoly v OlomouciV rámci mého projektu, zaměřeného na pedagogiku, jsem se rozhodla 23.5. navštívit ScioŠkolu v Olomouci.  Po velmi br..