Scio NEWS

Měsíční zpravodaj ze Střední ScioŠkoly – Scio NEWS!

Přenesli jsme klasický školní časopis do dnešní doby! Podívejte se, co se děje na Střední ScioŠkole!

Režie a střih: Šimon Kytka (student)

PROSINEC 2018

V rámci ateliéru jsem navštívili Nemocnici Na Homolce, zúčastnili jsme se workshopu s právnickým záměřením v naší škole, zorganizovali jsme akci v budově společnosti Scio…

LEDEN 2019

Byli jsme na lyžáku ve Velké Úpě, v naší škole proběhl den otevřených dveří a během ateliéru moderního umění jsme zpestřili školu!

Hledáte novou životní výzvu?

Pracujete rádi s mladými lidmi? Je vám blízká oblast vzdělávání? Baví vás tvořit něco nového? Vítáte svobodu? Chcete přinést své nápady, podílet se na chodu střední školy, do k..

Slet dětí a studentů ze ScioŠkol, který probíhá tento týden v Jeseníkách, nemá chybu :-). Mrkněte na náš FB https://www.facebook.com/stredniscios..