Přijímačky – 3. kolo

Jak se přihlásit?

1. Vyplň krátkou elektronickou přihlášku.

2. Pošli nám e-mailem na adresu filip.dobrovolny@scioskola.cz svůj Studijní plán. Návod, jak ho zpracovat, najdeš zde. Termín je 2. června.

3. Pro studium na pedagogickém lyceu je potřeba také potvrzení od lékaře o tom, že netrpíš žádnou vážnou duševní nemocí ani vážnou poruchou chování. Přines ho s sebou na pohovor.

4. Budeme potřebovat také vidět poslední dvě vysvědčení z tvojí současné školy. Originály i kopie přines s sebou na pohovor.

Následovat bude ústní pohovor, a to buď 10., nebo 20. června, podle tvého výběru.

Kritéria přijetí:

1. samostatnost a zodpovědnost
  2. aktivita (aktivní přístup ke studiu, aktivní zapojení do mimoškolní činnost)
  3. motivace k učení
  4. soulad s hodnotami a principy ScioŠkol
  5. ochota podílet se na provozu školy (např. úklid, mytí nádobí, administrativa)
  6. musíme zohlednit také tvůj prospěch na vysvědčení (ale moc velkou váhu tomu nedáváme 😉

Chceš se přijít podívat k nám do školy a poznat, v čem jsme jedineční? Objednej se na 775 115 567 nebo stredni@scioskola.cz a domluv si den na zkoušku.

První diplomka o naší škole je na světě

Napsal ji Jirka Zradička, který se ScioŠkolami už nějakou dobu spolupracuje. Jejím tématem jsou digitální portfolia našich studentů. Přečíst si ji můžete tady.

Návštěva ScioŠkoly v OlomouciV rámci mého projektu, zaměřeného na pedagogiku, jsem se rozhodla 23.5. navštívit ScioŠkolu v Olomouci.  Po velmi br..