Pro uchazeče

Jsme čtyřletá střední škola s maturitou. Studenty vedeme k tomu, aby uvažovali o tom, co, jak a proč se učí. Během školního roku 2021/2022 můžete přestoupit pouze na Expediční Střední ScioŠkolu.

Střední ScioŠkola je kamenná budova, ve které probíhá denní prezenční studium po celý školní rok. Budova se nachází v Praze 3 na Žižkově. Tento obor funguje letos čtvrtým rokem. Do kolonky “obor” napište Pedagogické lyceum (78-42-M/03). Další informace o přijímacích zkouškách a přestupu:
Chci k vám do 1. ročníku!

Můžu k vám přestoupit?!

Víte, že lze studovat i odkudkoliv v ČR distančně? Expediční Střední ScioŠkola je škola, která nemá stálou budovu: vzdělávání probíhá tři týdny v měsíci distančněc (on-line) a jeden týden za měsíc je věnován společné expedici. Do kolonky “obor” napište Gymnázium (79-41-K/41).

To mě zajímá!

Přestupové řízení

Následující informace patří studentům SŠ, kteří se zajímají o přestup na naši školu. Pokud tě zajímá přijímací řízení do 1. ročníku, klikni sem!

Bohužel, ve školním roce 2021/2022 nepřijímáme už žádné studenty. Na expediční škole jsou ale místa ve všech ročnících.