Školská rada

Školská rada 1. Scio Střední školy bude mít tři členy: zástupce zřizovatele (tedy společnosti Scio), zástupce pedagogického sboru a zástupce rodičů a zletilých studentů. Volební právo mají všichni rodiče nezletilých studentů (tedy těch, kterým dosud nebylo 18 let) a všichni zletilí studenti. Kdokoli z voličů má také právo podat na třetí místo ve Školské radě kandidaturu. Zájemce prosím aby o tom informovali písemně (nejlépe e-mailem) ředitele školy, a to nejpozději do úterý 11. prosince 2018. Samotná volba proběhne elektronicky, pomocí systému Edookit, a to tak, že bude zaručena tajná volba. Termín volby je stanoven na 12. – 14. prosince 2018. Náplní práce školské rady je v tomto školním roce zejména schválení Školního řádu a Školního vzdělávacího programu.

První diplomka o naší škole je na světě

Napsal ji Jirka Zradička, který se ScioŠkolami už nějakou dobu spolupracuje. Jejím tématem jsou digitální portfolia našich studentů. Přečíst si ji můžete tady.

Návštěva ScioŠkoly v OlomouciV rámci mého projektu, zaměřeného na pedagogiku, jsem se rozhodla 23.5. navštívit ScioŠkolu v Olomouci.  Po velmi br..