Prostory školy

Umístění školy

Škola se nachází v prostorách Vysoké školy hotelové na adrese Svídnická 506, Praha 8, a to v přízemí budovy, která má centrální otevřené atrium, jež je přístupné i studentům. Škola má bezbariérový přístup.

Budova školy se nachází v příjemné a klidné lokalitě.  V těsné blízkosti školy je supermarket Albert.

Doprava do školy

Škola je dostupná z metra Kobylisy, odkud zhruba každých 5 minut jede autobus (144 nebo 177) do zastávky Poliklinika Mazurská. Ze zastávky je to do školy asi 200 metrů. Z Florence je škola s pomocí MHD dostupná do 20 minut.

V okolí školy je sídliště s veřejně přístupným parkováním.

Dispozice školy

Škola je umístěna v přízemní části budovy na ploše asi 700 m2. Bude disponovat sedmi dostatečně velkými učebnami. V rámci budovy bude možné využívat řadu dalších prostor dle potřeb školy.

V budově je tělocvična, kterou budou moci studenti využívat. V těsné blízkosti školy je veřejně přístupné sportoviště. Toto venkovní sportoviště mohou studenti bezplatně využívat kdykoliv – nejen během výuky, ale i ve volném čase.

V budově je také jídelna včetně bistra, která bude k dispozici i našim studentům.

Vybavení a výzdoba školy

Typickým rysem ScioŠkol je to, že školu tvoří studenti a průvodci. U naší střední školy to platí dvojnásob. Stávající prostory školy nebudeme žádným zásadním způsobem upravovat a necháme na našich studentech, jakým způsobem si je uspořádají, vymalují a vybaví. Výhledově, s rostoucím počtem studentů, jsme připraveni prostory změnit i dispozičně tak, aby studentům maximálně vyhovovaly.

Prohlédněte si plánek školy (červeně ohraničená plocha = ScioŠkola; fotky učeben jsou pouze ilustrační – studenti si učebny udělají po svém).

Fotky ze školy

Aktuální fotky prostor školy. O podobě, funkci i vzhledu prostor si rozhodnou sami studenti, kteří do školy od září nastoupí.

duben 2018

květen 2018

Den otevřených dveří 28. listopadu

Přijď s námi prožít Den otevřených dveří 28. 11. 2018, kdy můžeš přijít kdykoliv mezi 9. a 17. hodinou a prožít den s našimi studenty. Dozvíš se, jak probíhá shromáždění, co j..