Míša Straková

průvodkyně

Vystudovala Andragogiku a personální řízení na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a dokončuje studium managementu vzdělávání na Pedagogické fakultě. Profesně se zaměřuje se na oblast zážitkové pedagogiky směrem k dětem i dospělým. Mohli jste se s ní potkat např. v týmu PrPom, kde učí první pomoc právě zážitkovým způsobem. Je nadšená sportovkyně, obzvláště pak volejbalistka a lyžařka. Když si chce odpočinout, zahraje si na kytaru, přečte po několikáté Harryho Pottera nebo ráda vyrazí kamkoli s batohem, nejlépe do hor.

e-mail: michaela.strakova@scioskola.cz

První diplomka o naší škole je na světě

Napsal ji Jirka Zradička, který se ScioŠkolami už nějakou dobu spolupracuje. Jejím tématem jsou digitální portfolia našich studentů. Přečíst si ji můžete tady.

Návštěva ScioŠkoly v OlomouciV rámci mého projektu, zaměřeného na pedagogiku, jsem se rozhodla 23.5. navštívit ScioŠkolu v Olomouci.  Po velmi br..