Míša Straková

průvodkyně

Vystudovala Andragogiku a personální řízení na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a dokončuje studium managementu vzdělávání na Pedagogické fakultě. Profesně se zaměřuje se na oblast zážitkové pedagogiky směrem k dětem i dospělým. Mohli jste se s ní potkat např. v týmu PrPom, kde učí první pomoc právě zážitkovým způsobem. Je nadšená sportovkyně, obzvláště pak volejbalistka a lyžařka. Když si chce odpočinout, zahraje si na kytaru, přečte po několikáté Harryho Pottera nebo ráda vyrazí kamkoli s batohem, nejlépe do hor.

e-mail: michaela.strakova@scioskola.cz

Den otevřených dveří 29. ledna!

Přijď s námi prožít Den otevřených dveří 29. 1. 2019, kdy můžeš přijít kdykoliv mezi 9. a 18. hodinou a prožít den s našimi studenty. Dozvíš se, jak probíhá shromáždění, c..

Učitel přijde do třídy, všichni si stoupnou, „pozdraví se”, zase si sednou, učitel se zeptá, kdo chybí, a někdy také někoho vyzkouší před tabulí. Pak ..