Míša Straková

průvodkyně

Vystudovala Andragogiku a personální řízení na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a dokončuje studium managementu vzdělávání na Pedagogické fakultě. Profesně se zaměřuje se na oblast zážitkové pedagogiky směrem k dětem i dospělým. Mohli jste se s ní potkat např. v týmu PrPom, kde učí první pomoc právě zážitkovým způsobem. Je nadšená sportovkyně, obzvláště pak volejbalistka a lyžařka. Když si chce odpočinout, zahraje si na kytaru, přečte po několikáté Harryho Pottera nebo ráda vyrazí kamkoli s batohem, nejlépe do hor.

e-mail: michaela.strakova@scioskola.cz

Připravujeme se na konferenci v Oléronu

Dostali jsme pozvánku na konferenci evropských alternativních středních škol ve Francii. Potkáme se tam s učiteli  a studenty ze škol ze Saint-Nazaire, Paříže, Kodaně, Berlína a Varšav..

Čau děcka!Dočtěte to do konce, je to pecka!Toto je prosím úplně poslední blog z ateliéru náboženství. Jestli vůbec někdo tohle pravidelně čte, nejspíš..