Hanka Šafářová

průvodkyně

Hana Šafářová studovala matematiku a biologii na Přírodovědecké fakultě UK a má za sebou pět let praxe na gymnáziu. Kromě toho několik let pracovala jako účetní a daňový poradce. Snaží se podporovat mladé lidi na cestě k samostatnému poznání a ukazovat, že žádný problém není tak velký jak vypadá. Miluje přírodu, svobodu a vždy trochu pohybu a legrace. Má blízko k meditaci a práci s emocemi, ve volných chvílích si vyjede do parku na kolečkové brusle nebo na pár dní na vandr s koloběžkou.

e-mail: hana.safarova@scioskola.cz

Připravujeme se na konferenci v Oléronu

Dostali jsme pozvánku na konferenci evropských alternativních středních škol ve Francii. Potkáme se tam s učiteli  a studenty ze škol ze Saint-Nazaire, Paříže, Kodaně, Berlína a Varšav..

Čau děcka!Dočtěte to do konce, je to pecka!Toto je prosím úplně poslední blog z ateliéru náboženství. Jestli vůbec někdo tohle pravidelně čte, nejspíš..