Hanka Šafářová

průvodkyně

Hana Šafářová studovala matematiku a biologii na Přírodovědecké fakultě UK a má za sebou pět let praxe na gymnáziu. Kromě toho několik let pracovala jako účetní a daňový poradce. Snaží se podporovat mladé lidi na cestě k samostatnému poznání a ukazovat, že žádný problém není tak velký jak vypadá. Miluje přírodu, svobodu a vždy trochu pohybu a legrace. Má blízko k meditaci a práci s emocemi, ve volných chvílích si vyjede do parku na kolečkové brusle nebo na pár dní na vandr s koloběžkou.

e-mail: hana.safarova@scioskola.cz

První diplomka o naší škole je na světě

Napsal ji Jirka Zradička, který se ScioŠkolami už nějakou dobu spolupracuje. Jejím tématem jsou digitální portfolia našich studentů. Přečíst si ji můžete tady.

Návštěva ScioŠkoly v OlomouciV rámci mého projektu, zaměřeného na pedagogiku, jsem se rozhodla 23.5. navštívit ScioŠkolu v Olomouci.  Po velmi br..