Hanka Šafářová

průvodkyně

Hana Šafářová studovala matematiku a biologii na Přírodovědecké fakultě UK a má za sebou pět let praxe na gymnáziu. Kromě toho několik let pracovala jako účetní a daňový poradce. Snaží se podporovat mladé lidi na cestě k samostatnému poznání a ukazovat, že žádný problém není tak velký jak vypadá. Miluje přírodu, svobodu a vždy trochu pohybu a legrace. Má blízko k meditaci a práci s emocemi, ve volných chvílích si vyjede do parku na kolečkové brusle nebo na pár dní na vandr s koloběžkou.

e-mail: hana.safarova@scioskola.cz

Den otevřených dveří 29. ledna!

Přijď s námi prožít Den otevřených dveří 29. 1. 2019, kdy můžeš přijít kdykoliv mezi 9. a 18. hodinou a prožít den s našimi studenty. Dozvíš se, jak probíhá shromáždění, c..

Učitel přijde do třídy, všichni si stoupnou, „pozdraví se”, zase si sednou, učitel se zeptá, kdo chybí, a někdy také někoho vyzkouší před tabulí. Pak ..