Mapa kompetencí

V měnícím se světě považujeme za zodpovědné vybavit naše studenty kompetencemi pro život ve století, které bude pravděpodobně plné bouřlivých změn. Schopnost plánovat, orientovat se v informacích, řešit problémy, ovládat své emoce a rozumět emocím ostatních, pěstovat empatii, schopnost komunikovat a pracovat v týmu, vědomí vlastní identity, znalost svých silných i slabých stránek považujeme za důležitější než detailní znalosti různých vědních oborů. Každému studentovi Střední ScioŠkoly pomáhá s osobnostním rozvojem jeho mentor, průvodce, kterého si student sám vybere. Pomůckou k seberozvoji je potom Mapa kompetencí, která vznikla na míru pro naše studenty.

Den otevřených dveří 21. ledna

Program DOD

Školou vás provedou studenti

8:10 – 11:40 – kurzy (jazyky + dramatická výchova)