Hledáme asistenta/tku pedagoga (průvodce)

Pro Střední ScioŠkolu Žižkov hledáme asistentku/asistenta pedagoga/průvodce. Máme ve škole několik studentů, kteří potřebují individuální podporu a pro ně chceme najít fajn parťáka/parťáčku, který/á by se zapojil/a i do dalších činností Střední ScioŠkoly. Tato pozice je vhodná i pro studenty v posledním ročníku VŠ, pro čerstvé absolventy, na věku a vzdělání nezáleží.

28. 9. 2022| Klára Frkousová
D858410

Jak vypadá práce asistentky/asistenta pedagoga?

Jedná se o podporu a motivaci k plnění úkolů, dělení úkolů na kratší celky, pomoc se zaměřením pozornosti k aktuální práci, poskytování okamžité zpětné vazby, strukturování učiva, jeho vizualizace, podpora rozvoje sociálních dovedností, častá relaxace a uvolnění, dopomoc při organizaci výuky. Charakter práce je odvislý od jejích potřeb a vaší vzájemné domluvy.

Čeká vás individuální spolupráce se studentkami/studenty v rámci jejích školních aktivit a spolupráce s průvodci, kteří vedou výukové bloky, jichž se studentky a studenti účastní.

Koho hledáme?

• uvítáme lidi, kteří mají zkušenost z práce s mladými lidmi či dětmi
  • výhodou je pedagogické vzdělání či rekvalifikační kurz na asistenta pedagoga
  • nejlépe se mezi nás hodí lidé zvídaví, učenliví a optimističtí, odolní, trpěliví, aktivní a zodpovědní, se smyslem pro humor

Co nabízíme?

• smysluplnou práci
  • velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt
  • skvělé kolegy a fajn studenty
  • průběžné kvalitní další vzdělávání a možnost dalšího rozvoje
  • Celkem přijmeme tři z vás - všechny na plný pracovní úvazek.

Více informací určitě najdete v inzerátu na Jobs.cz