Hledáme asistentku či asistenta pedagoga

publikováno: 18 / 2 / 2020

Baví vás práce s mladými lidmi? Chcete zkusit něco nového? Zakládáme školy, do jakých byste i vy rádi chodili. Chcete být u toho? Chcete přinést své nápady, podílet se na tom? Pak je to práce pro vás. Pro první střední ScioŠkolu na Praze 8 hledáme asistenta pedagoga. Rádi bychom se všem našim studentům věnovali opravdu individuálně, proto hledáme fajn parťáka/parťačku, který by byl podporou pro jednu z našich studentek, a který by se třeba rád zapojil i do dalších činností ScioŠkoly.

Hodnotami ScioŠkoly jsou svoboda, morálka, otevřenost, aktivita, optimismus a odvaha.

Tyto hodnoty by měly být vlastní i všem zájemcům o práci s dětmi. Do ScioŠkol hledáme lidi, kteří jsou odvážní, otevření novým podnětům, pozitivní, aktivní, morálně na výši, zodpovědní a svobodomyslní. Lidi, kteří se chtějí sami stále učit. Jinými slovy, náš průvodce či asistent má být takový, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly.

Průvodci i asistenti ve ScioŠkole musí být schopni a ochotni naslouchat dětem i rodičům, ale také sobě navzájem. Jsou schopni zpětnou vazbu nejen dávat, ale i přijímat, nebojí se problémů a postaví se většině, když si myslí, že to je třeba.

Co nabízíme?

●  smysluplnou práci

●  velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt

●  skvělé kolegy a fajn studenty

●  průběžné kvalitní další vzdělávání a možnost dalšího rozvoje

zkrácený pracovní úvazek (tedy 2 – 3 dny v týdnu), vhodné pro studenty v posledním ročníku VŠ nebo pro čerstvé absolventy
nástup co nejdříve (březen 2020)
Co požadujeme?

●  pedagogické vzdělání či rekvalifikační kurz na asistenta pedagoga

●  zkušenost práce s dětmi

časová flexibilita
Co je třeba udělat?

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis.

Kontakt: filip.dobrovolny@scioskola.cz +420 775 115 567

Ozvěte se nám nejpozději do 8. 3.

Rozrůstáme se a hledáme průvodce pro příští školní rok

Chtěli byste pracovat s mladými lidmi na škole, kterou tvoří studenti a průvodci společně? Kde vztahy stojí na partnerství a důvěře? Kde zodpovědnost za vlastní vzdělávání mají stu..

Autor: DodoKaždé jiné úterý bych šla normálně do školy, ale toto ne. Tento den jsem zamířila s taškou v ruce a batohem na zádech směr Hlavní nádraží. ..