Hledáte novou životní výzvu?

publikováno: 6 / 5 / 2019

Pracujete rádi s mladými lidmi? Je vám blízká oblast vzdělávání? Baví vás tvořit něco nového? Vítáte svobodu? Chcete přinést své nápady, podílet se na chodu střední školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je to práce pro vás.

Studenti nám přibývají. Potřebujeme dalšího průvodce do týmu. Hledáme odvážné osobnosti. Lidi, kteří jsou otevření novým podnětům, jsou pozitivní, aktivní, zodpovědní a svobodomyslní. Lidi, kteří dokážou svým zájmem o cokoliv nadchnout a nakazit ostatní a kteří se sami chtějí stále učit.

Chci se stát součástí týmu!

Hledáte novou životní výzvu?

První diplomka o naší škole je na světě

Napsal ji Jirka Zradička, který se ScioŠkolami už nějakou dobu spolupracuje. Jejím tématem jsou digitální portfolia našich studentů. Přečíst si ji můžete tady.

Návštěva ScioŠkoly v OlomouciV rámci mého projektu, zaměřeného na pedagogiku, jsem se rozhodla 23.5. navštívit ScioŠkolu v Olomouci.  Po velmi br..