Hledáte novou životní výzvu?

publikováno: 6 / 5 / 2019

Pracujete rádi s mladými lidmi? Je vám blízká oblast vzdělávání? Baví vás tvořit něco nového? Vítáte svobodu? Chcete přinést své nápady, podílet se na chodu střední školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je to práce pro vás.

Studenti nám přibývají. Potřebujeme dalšího průvodce do týmu. Hledáme odvážné osobnosti. Lidi, kteří jsou otevření novým podnětům, jsou pozitivní, aktivní, zodpovědní a svobodomyslní. Lidi, kteří dokážou svým zájmem o cokoliv nadchnout a nakazit ostatní a kteří se sami chtějí stále učit.

Chci se stát součástí týmu!

Hledáte novou životní výzvu?

Pracujete rádi s mladými lidmi? Je vám blízká oblast vzdělávání? Baví vás tvořit něco nového? Vítáte svobodu? Chcete přinést své nápady, podílet se na chodu střední školy, do k..

Slet dětí a studentů ze ScioŠkol, který probíhá tento týden v Jeseníkách, nemá chybu :-). Mrkněte na náš FB https://www.facebook.com/stredniscios..