Připravujeme se na konferenci v Oléronu

publikováno: 20 / 3 / 2019

Dostali jsme pozvánku na konferenci evropských alternativních středních škol ve Francii. Potkáme se tam s učiteli  a studenty ze škol ze Saint-Nazaire, Paříže, Kodaně, Berlína a Varšavy. Na programu je sdílení zkušeností ze života škol, umělecké workshopy, diskuse o budoucnosti Evropské unie a domlouvání dlouhodobé meziškolní spolupráce v rámci programu Erasmus +. Vyrážíme v sobotu 30. dubna.

První diplomka o naší škole je na světě

Napsal ji Jirka Zradička, který se ScioŠkolami už nějakou dobu spolupracuje. Jejím tématem jsou digitální portfolia našich studentů. Přečíst si ji můžete tady.

Návštěva ScioŠkoly v OlomouciV rámci mého projektu, zaměřeného na pedagogiku, jsem se rozhodla 23.5. navštívit ScioŠkolu v Olomouci.  Po velmi br..