Připravujeme se na konferenci v Oléronu

publikováno: 20 / 3 / 2019

Dostali jsme pozvánku na konferenci evropských alternativních středních škol ve Francii. Potkáme se tam s učiteli  a studenty ze škol ze Saint-Nazaire, Paříže, Kodaně, Berlína a Varšavy. Na programu je sdílení zkušeností ze života škol, umělecké workshopy, diskuse o budoucnosti Evropské unie a domlouvání dlouhodobé meziškolní spolupráce v rámci programu Erasmus +. Vyrážíme v sobotu 30. dubna.

Připravujeme se na konferenci v Oléronu

Dostali jsme pozvánku na konferenci evropských alternativních středních škol ve Francii. Potkáme se tam s učiteli  a studenty ze škol ze Saint-Nazaire, Paříže, Kodaně, Berlína a Varšav..

Čau děcka!Dočtěte to do konce, je to pecka!Toto je prosím úplně poslední blog z ateliéru náboženství. Jestli vůbec někdo tohle pravidelně čte, nejspíš..