Je tu březen a s ním nové ateliéry

publikováno: 5 / 3 / 2019

V pátek jsme uzavřeli období ateliérů, ve kterém studenti získali základní přehled o světových náboženstvích. Svoji práci zakončili originální dramatizací. V pondělí odstartovaly dva nové ateliéry. První z nich se jmenuje Antická matematika a spojuje úlohy z aritmetiky a geometrie s historickým a filosofickým kontextem starověkého Řecka. Druhá část studentů se zabývá tématem Menšiny v Česku a pro zkoumání tohoto tématu zvolila sociologický přístup. Zbylí studenti jsou ve službě a věnují se provozu školy a plánům, jak zvelebit školní prostory.

Je tu březen a s ním nové ateliéry

Připravujeme se na konferenci v Oléronu

Dostali jsme pozvánku na konferenci evropských alternativních středních škol ve Francii. Potkáme se tam s učiteli  a studenty ze škol ze Saint-Nazaire, Paříže, Kodaně, Berlína a Varšav..

Čau děcka!Dočtěte to do konce, je to pecka!Toto je prosím úplně poslední blog z ateliéru náboženství. Jestli vůbec někdo tohle pravidelně čte, nejspíš..