Je tu březen a s ním nové ateliéry

publikováno: 5 / 3 / 2019

V pátek jsme uzavřeli období ateliérů, ve kterém studenti získali základní přehled o světových náboženstvích. Svoji práci zakončili originální dramatizací. V pondělí odstartovaly dva nové ateliéry. První z nich se jmenuje Antická matematika a spojuje úlohy z aritmetiky a geometrie s historickým a filosofickým kontextem starověkého Řecka. Druhá část studentů se zabývá tématem Menšiny v Česku a pro zkoumání tohoto tématu zvolila sociologický přístup. Zbylí studenti jsou ve službě a věnují se provozu školy a plánům, jak zvelebit školní prostory.

Je tu březen a s ním nové ateliéry

Hledáte novou životní výzvu?

Pracujete rádi s mladými lidmi? Je vám blízká oblast vzdělávání? Baví vás tvořit něco nového? Vítáte svobodu? Chcete přinést své nápady, podílet se na chodu střední školy, do k..

Slet dětí a studentů ze ScioŠkol, který probíhá tento týden v Jeseníkách, nemá chybu :-). Mrkněte na náš FB https://www.facebook.com/stredniscios..