Den otevřených dveří 13. února!

publikováno: 8 / 12 / 2018

Přijď s námi prožít Den otevřených dveří 13. 2. 2019, kdy můžeš přijít kdykoliv mezi 9. a 18. hodinou a prožít den s našimi studenty. Dozvíš se, jak probíhá shromáždění, co jsou ateliéry i kurzy, jak se domlouváme na fungování školy a jak ji tvoříme. Těšíme se jak na studenty středních škol, tak i devátých tříd, na rodiče i prarodiče, na všechny, které zajímá škola, která reflektuje měnící se svět. Bude připraven i zajímavý workshop zaměřený na tvorbu vlastního vzdělávání!

První diplomka o naší škole je na světě

Napsal ji Jirka Zradička, který se ScioŠkolami už nějakou dobu spolupracuje. Jejím tématem jsou digitální portfolia našich studentů. Přečíst si ji můžete tady.

Návštěva ScioŠkoly v OlomouciV rámci mého projektu, zaměřeného na pedagogiku, jsem se rozhodla 23.5. navštívit ScioŠkolu v Olomouci.  Po velmi br..