Den otevřených dveří 13. února!

publikováno: 8 / 12 / 2018

Přijď s námi prožít Den otevřených dveří 13. 2. 2019, kdy můžeš přijít kdykoliv mezi 9. a 18. hodinou a prožít den s našimi studenty. Dozvíš se, jak probíhá shromáždění, co jsou ateliéry i kurzy, jak se domlouváme na fungování školy a jak ji tvoříme. Těšíme se jak na studenty středních škol, tak i devátých tříd, na rodiče i prarodiče, na všechny, které zajímá škola, která reflektuje měnící se svět. Bude připraven i zajímavý workshop zaměřený na tvorbu vlastního vzdělávání!

Připravujeme se na konferenci v Oléronu

Dostali jsme pozvánku na konferenci evropských alternativních středních škol ve Francii. Potkáme se tam s učiteli  a studenty ze škol ze Saint-Nazaire, Paříže, Kodaně, Berlína a Varšav..

Čau děcka!Dočtěte to do konce, je to pecka!Toto je prosím úplně poslední blog z ateliéru náboženství. Jestli vůbec někdo tohle pravidelně čte, nejspíš..