Workshopy v říjnu a v listopadu

publikováno: 21 / 10 / 2018

Snažíme smazávat hranice mezi školou a vnějším světem. Snažíme se o to každý den, ale ve středu máme pro tento účel speciální okénko v rozvrhu: workshop. V tuto dobu zveme do školy zajímavé osobnosti, aby nám všem rozšířily obzory. A jelikož místa máme ve škole zatím docela dost, zveme i vás. Každý týden od 14 do 15:30 ve Střední ScioŠkole v Bohnicích.

Program nejbližších workshopů:
31. října – Jan Kumstát – Jak si hrajeme; Malý crash kurz do teorie her
7. listopadu – Honza Zeman
14. listpadu – zatím tajemství (domlouvá Eliška)
21. listopadu – Jan Kršňák – Důvěra na sociálních sítích

Den otevřených dveří 29. ledna!

Přijď s námi prožít Den otevřených dveří 29. 1. 2018, kdy můžeš přijít kdykoliv mezi 9. a 18. hodinou a prožít den s našimi studenty. Dozvíš se, jak probíhá shromáždění, c..

Učitel přijde do třídy, všichni si stoupnou, „pozdraví se”, zase si sednou, učitel se zeptá, kdo chybí, a někdy také někoho vyzkouší před tabulí. Pak začne diktovat a psát na tabuli zápis, ty si ho musíš rychle opisovat, a pokud to neuděláš, začne na..