Jak funguje Střední ScioŠkola? WORKSHOP 16. ŘÍJNA OD 17H

publikováno: 15 / 10 / 2018

Střední ScioŠkola funguje už druhý měsíc. Máme za sebou první dva ateliéry. V tom prvním bylo cílem upravit dvě místnosti ve škole. Druhý se zaměřil na komunální a senátní volby. Nyní probíhá třetí ateliér, jehož tématem je ekologie a recyklace. Přijímáme nové studenty. Vyjednáváme s rektorem AVU o využití prostor, které aktuálně nepotřebujeme. Zkrátka, každý den se u nás děje něco zajímavého. Zajímá vás, kdo jsou naši studenti, a jak škola vlastně funguje? Tohle je skvělá příležitost!

Sledujte také událost na Facebooku.

Den otevřených dveří 29. ledna!

Přijď s námi prožít Den otevřených dveří 29. 1. 2018, kdy můžeš přijít kdykoliv mezi 9. a 18. hodinou a prožít den s našimi studenty. Dozvíš se, jak probíhá shromáždění, c..

Učitel přijde do třídy, všichni si stoupnou, „pozdraví se”, zase si sednou, učitel se zeptá, kdo chybí, a někdy také někoho vyzkouší před tabulí. Pak začne diktovat a psát na tabuli zápis, ty si ho musíš rychle opisovat, a pokud to neuděláš, začne na..