Jak funguje Střední ScioŠkola? WORKSHOP 16. ŘÍJNA OD 17H

publikováno: 15 / 10 / 2018

Střední ScioŠkola funguje už druhý měsíc. Máme za sebou první dva ateliéry. V tom prvním bylo cílem upravit dvě místnosti ve škole. Druhý se zaměřil na komunální a senátní volby. Nyní probíhá třetí ateliér, jehož tématem je ekologie a recyklace. Přijímáme nové studenty. Vyjednáváme s rektorem AVU o využití prostor, které aktuálně nepotřebujeme. Zkrátka, každý den se u nás děje něco zajímavého. Zajímá vás, kdo jsou naši studenti, a jak škola vlastně funguje? Tohle je skvělá příležitost!

Sledujte také událost na Facebooku.

Připravujeme se na konferenci v Oléronu

Dostali jsme pozvánku na konferenci evropských alternativních středních škol ve Francii. Potkáme se tam s učiteli  a studenty ze škol ze Saint-Nazaire, Paříže, Kodaně, Berlína a Varšav..

Čau děcka!Dočtěte to do konce, je to pecka!Toto je prosím úplně poslední blog z ateliéru náboženství. Jestli vůbec někdo tohle pravidelně čte, nejspíš..