Jak funguje Střední ScioŠkola? WORKSHOP 16. ŘÍJNA OD 17H

publikováno: 15 / 10 / 2018

Střední ScioŠkola funguje už druhý měsíc. Máme za sebou první dva ateliéry. V tom prvním bylo cílem upravit dvě místnosti ve škole. Druhý se zaměřil na komunální a senátní volby. Nyní probíhá třetí ateliér, jehož tématem je ekologie a recyklace. Přijímáme nové studenty. Vyjednáváme s rektorem AVU o využití prostor, které aktuálně nepotřebujeme. Zkrátka, každý den se u nás děje něco zajímavého. Zajímá vás, kdo jsou naši studenti, a jak škola vlastně funguje? Tohle je skvělá příležitost!

Sledujte také událost na Facebooku.

První diplomka o naší škole je na světě

Napsal ji Jirka Zradička, který se ScioŠkolami už nějakou dobu spolupracuje. Jejím tématem jsou digitální portfolia našich studentů. Přečíst si ji můžete tady.

Návštěva ScioŠkoly v OlomouciV rámci mého projektu, zaměřeného na pedagogiku, jsem se rozhodla 23.5. navštívit ScioŠkolu v Olomouci.  Po velmi br..