Jak funguje Střední ScioŠkola? WORKSHOP 16. ŘÍJNA OD 17H

publikováno: 15 / 10 / 2018

Střední ScioŠkola funguje už druhý měsíc. Máme za sebou první dva ateliéry. V tom prvním bylo cílem upravit dvě místnosti ve škole. Druhý se zaměřil na komunální a senátní volby. Nyní probíhá třetí ateliér, jehož tématem je ekologie a recyklace. Přijímáme nové studenty. Vyjednáváme s rektorem AVU o využití prostor, které aktuálně nepotřebujeme. Zkrátka, každý den se u nás děje něco zajímavého. Zajímá vás, kdo jsou naši studenti, a jak škola vlastně funguje? Tohle je skvělá příležitost!

Sledujte také událost na Facebooku.

Přihlášky do 1. března

Chystáte se podat přihlášku ke studiu v příštím školním roce? Máte čas do 1. března. Podrobné informace najdete tady. Přihlášku můžete poslat poštou nebo ji donést osobně k nám ..

Čus spoluděcka, (sprostá slova mi byli zapovězeny, bohužel) Dnešek proběhl docela hladce, začali jsme velkou koordinací a kurzem, tak nám na atel..