Workshop “Poznej sám sebe” Čtvrtek 20. 9.

publikováno: 14 / 9 / 2018

Poznej sám sebe

Nápis „Gnothi seauton“ (Poznej sám sebe) vítal návštěvníky delfské věštírny ve starém Řecku. Upozorňoval tím, že je těžké pochopit svět kolem sebe, když neznáme sami sebe.

Přijďte si ve čtvrtečním podvečeru sebepoznání posunout o kousek dále a zkusit přijít na to, jaké mechanismy poznávání používáme v různých situacích a jak lépe můžeme využít svého potenciálu. Cílem workshopu je objevit své myšlenkové mechanismy a jejich prostřednictvím i silné stránky.

Kdy?
Čtvrtek 20. 9., 17:00- 19:00

Kde?
Svídnická 506/1, Praha 8 (u nás ve škole, uvnitř dle označení cedulemi)