Workshop “Poznej sám sebe” Čtvrtek 20. 9.

publikováno: 14 / 9 / 2018

Poznej sám sebe

Nápis „Gnothi seauton“ (Poznej sám sebe) vítal návštěvníky delfské věštírny ve starém Řecku. Upozorňoval tím, že je těžké pochopit svět kolem sebe, když neznáme sami sebe.

Přijďte si ve čtvrtečním podvečeru sebepoznání posunout o kousek dále a zkusit přijít na to, jaké mechanismy poznávání používáme v různých situacích a jak lépe můžeme využít svého potenciálu. Cílem workshopu je objevit své myšlenkové mechanismy a jejich prostřednictvím i silné stránky.

Kdy?
Čtvrtek 20. 9., 17:00- 19:00

Kde?
Svídnická 506/1, Praha 8 (u nás ve škole, uvnitř dle označení cedulemi)

Těšíme se na Vás!

První diplomka o naší škole je na světě

Napsal ji Jirka Zradička, který se ScioŠkolami už nějakou dobu spolupracuje. Jejím tématem jsou digitální portfolia našich studentů. Přečíst si ji můžete tady.

Návštěva ScioŠkoly v OlomouciV rámci mého projektu, zaměřeného na pedagogiku, jsem se rozhodla 23.5. navštívit ScioŠkolu v Olomouci.  Po velmi br..